Örnek sayfa

Bu örnek bir sayfadır. Bir blog yazısından farklıdır çünkü belirli bir yerde sabit olarak kalır ve temanızın dolaşım menüsünde başlığı görüntülenir(çoğu tema destekler). Bir çok insan potansiyel ziyaretçilerini karşılamak adına bir Hakkında sayfası kullanır. Şuna benzeyen bir sayfa:

Merhaba! Gündüzleri bisikletli kurye, geceleri ise hevesli bir aktörüm, burası da benim blogum. İstanbul’da yaşıyorum, Bıdık isminde harika bir köpeğim var ve piña colada içmeyi seviyorum. (Ve yağmura yakalanmayı.)

…ya da bunun gibi bir şeyler:

XYZ firması 1971’de kurulmuştur ve kurulduğundan bu yana kaliteli şeyler üretmektedir. Gotham şehrinde konuşlanmış olan XYZ firması 2.000’in üzerinde çalışanı ile Gotham şehri için her şeyin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Yeni bir WordPress kullanıcısı olarak öncelikle başlangıç sayfasına giderek bu sayfayı silip kendi sayfalarınızı oluşturmalısınız. İyi eğlenceler!

Prodüksiyonlar

Jingle’lar

Kısa zamanda müzikle çok şey anlatabilmek…

Referanslar

Kurucular

1976, İstanbul.

İngiltere Tech Music Schools’dan DrumTech diplomasını aldı. Adam, Eskici, Arwen, Retro ve Sudden Exit gruplarında görev aldı. Erkin Koray ile çalıştı.

1971, İstanbul.
1990 yılında Odesia grubuyla müzik hayatına başladı. Company, Underwear, Spitney Beers, Repertuar Köpekleri, Garaj, Arwen, Sodapop, Sahte Rakı gibi bar gruplarında çaldı. Kesmeşeker, Feridun Düzağaç, Vega, Aylin Aslım, Tolga Burkay ve Zeynep Casalini ile çalıştı. Ondan fazla albümün düzenlemesini üstlendi. Besteleri Zeynep Casalini ve Tolga Burkay tarafından seslendirildi.

İletişim

Adres :
Abdullah Ağa Cad. Beyler Apt. B Blok No:4 D:17 34676 Beylerbeyi İstanbul/Türkiye

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message